fbpx

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego - Kielce

14 listopad 2021

W Kielcach, na pływalni „Foka” odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego. Pływacy z całego regiony walczyli o miano najlepszego. W rywalizacji wzięło udział 136 zawodników z 14 klubów. Pierwszy raz zawody miały formułę "zawodów otwartych" i gościnnie wzięły w nich udział kluby z Dąbrowy Górniczej, Elbląga, Bychawy i Lublina.

Nasz klub reprezentowała skromna ale medalowa, 15 osobowa drużyna. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji klubowej i wypadliśmy najlepiej z kieleckich klubów. W statystyce medalowej zajęliśmy: w kat. Open 3 miejsce,  Junior młodszy 2 miejsce oraz zwyciężyliśmy w kat. Młodzik

- Antoni Górski - 2 msc w kat. Młodzik

Gratulujemy rekordów województwa, klubu, nowych "życiówek" zawodnikom oraz trenerom, którzy też dorzucają cegiełkę do tych wyników.

Tegoroczne Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego były ostatnimi zawodami w barwach Korony-Swim Kielce dla Julii Michalskiej. Nasza zasłużona zawodniczka zdecydowała się kontynuować swoją pływacką karierę w Śląsku Wrocław. Dziękujemy Julii za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszego klubu oraz życzymy sukcesów na dalszym etapie kariery.