Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opłaty za zajęcia?
Cennik opłat klubowych 2020/21

Jaki jest plan zajęć w sezonie 2020/21?
Zajęcia trwają od 14 września 2020 r. do 25 czerwca 2021 r. odbędą się zawody pływackie podsumowujące rok nauki, na które zapraszamy wszystkich uczestników zajęć.

Wykaz dni wolnych od zajęć:

  • 23 grudnia 2020 r. – 04 stycznia 2021r. – przerwa świąteczna
  • 15 – 28 luty 2021 r. – ferie zimowe
  • 2, 5 kwietnia 2021 r. – Święta Wielkanocne
  • 03 maja 2021 r.

W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość odwołania zajęć także w innych dniach.

Czy w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach lub zajęć odwołanych z powodu dni świątecznych składka jest zmniejszona?
Składka to średnia kwota ze wszystkich miesięcy, a nieobecność na zajęciach można odrobić w innym terminie, po wcześniejszym ustaleniu godziny. Nie przewiduje się zwrotu pieniędzy za opuszczone zajęcia. Osoba wpisana na listę musi opłacać swoje miejsce. Rezygnację z uczestnictwa w zajęciach należy zgłosić przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca nauki, po tym terminie należy wpłacić pełną kwotę. W razie nieopłacenia składki uczestnik zostaje wykreślony z listy. Po opłaceniu składki można ponownie zapisać się do grupy jeśli nikt nie zajął wolnego miejsca. Sytuacje wyjątkowe (pobyt w szpitalu, dłuższa choroba) będą rozpatrywane indywidualnie.

Z ilu dzieci składa się grupa nauki oraz doskonalenia pływania?
W jednej grupie znajduje się od 6 do 14 osób. Liczba ta jest zależna od poziomu zaawansowania grupy, wieku dzieci oraz ilości dostępnych torów.

Co zabrać na pierwsze zajęcia na basenie?
Na basenie obowiązuje czepek oraz strój kąpielowy. Dla dziewczynek najlepsze są stroje jednoczęściowe, dla chłopców dopasowane slipki lub bokserki. Nieodpowiednie są spodenki kąpielowe – tzw. „bermudy”. Okularki najlepiej zakupić dopiero po kilku zajęciach, kiedy dzieci są oswojone z wodą.

Inne pytania
Wszelkie pytania oraz problemy prosimy zgłaszać osobiście lub telefonicznie do naszego instruktora Michała Szymczyka.
Nr tel: 728-587-236.