fbpx

Zakończenie sezonu 2017/2018 - mecz piłkarski

17 czerwiec 2018

Podobnie jak w ubiegłym roku, Korona-Swim Kielce kończy sezon meczem piłkarskim. Na boisku szkolnym przy SP25 w Kielcach naprzeciwko siebie stanęli pływacy z naszego klubu oraz drużyna składająca się z trenerów, ratowników oraz osób z zarządu.

Cel tego spotkania to przede wszystkim dobra zabawa oraz integracja członków Korony-Swim z różnych grup treningowych. Mecz, mimo że przebiegał w rodzinnej atmosferze był zacięty i wyrównany. Drużyna zawodników miała przewagę liczebną natomiast doświadczenie przemawiało za drużyną trenerów. Pierwszą połowę wygrały dzieci 6:4 i gdy wydawało się, że młodzi sportowcy w drugiej połowie będą tylko powiększać przewagę do głosu doszła dużo starsza drużyna trenerów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:9. Piękny puchar będący nagrodą dla zwycięzców drugi rok z rzędu powędrował w ręce dorosłej części klubu Korona-Swim Kielce. Pocieszeniem dla drużyny zawodników może być fakt, że każdy kolejny rok będzie działał na ich korzyść i szanse na zwycięstwo będą coraz większe.
Po meczu był czas na pamiątkowe zdjęcia i mały poczęstunek, który ufundowała piekarnia „Białogon”
Dziękujemy wszystkim uczestnikom meczu za zaangażowanie, dziękujemy sędziemu za czuwanie nad prawidłowym i bezpiecznym jego przebiegiem oraz rodzicom za doping.