fbpx

II Letnie Mistrzostwa Klubu MUKP Korona-Swim Kielce - mecz piłkarski

18 czerwiec 2017

Kolejnym etapem II Letnich Mistrzostw MUKP Korona-Swim Kielce był mecz piłkarski. Naprzeciw siebie stanęli zawodnicy naszego Klubu i drużyna złożona z trenerów, ratowników oraz zarządu.

Mecz odbył się w słoneczne, niedzielne popołudnie na boisku trawiastym przy Szkole Podstawowej nr 25. Przebieg tego spotkania był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 4:4. Na początku drugiej połowy lekką przewagę osiągneli młodzi zawodnicy Korony-Swim. W pewnym momencie prowadzili już dwoma bramkami. Jednak w dalszym etapie gry inicjatywę przejęła dużo bardziej doświadczona drużyna trenerów. W końcówce meczu, na pomoc przegrywającej drużynie dzieci przybyły dwie mamy, jednak zabrakło już czasu na odmianę losów spotkania i zakończyło się ono zwycięstwem ekipy trenerów, ratowników i członków zarządu 11:8. Nagrodą za zwycięstwo był piękny Puchar. Okazja do rewanżu nadarzy się już za rok, gdyż mecz tego typu będzie rozgrywany corocznie jako część kolejnych Letnich Mistrzostw Klubu Korona-Swim Kielce. Duże podziękowania należą się wszystkim uczestnikom meczu jak również sędziemu oraz grupie wspaniale dopingujących kibiców.

W galerii do tego wydarzenia znajdują się również zdjęcia z meczu treningowego.