Bijemy Rekordy KORONY-SWIM Kielce 2019

14 grudzień 2019

W minioną sobotę, 14.12.2019, na pływalni „Jurajska" w Kielcach odbyły się zawody „Bijemy Rekordy Korony-Swim Kielce 2019”. Zawody zorganizowane zostały dla zawodników Korony-Swim ze wszystkich grup treningowych oraz grup doskonalenia pływania.

Była to ostatnia w tym roku okazja na pokazanie się i poprawienie rekordów klubu na pływalni 25m. Od stycznia zawodnicy przechodzą do wyższej kategorii wiekowej gdzie stają przed nimi nowe wyzwania.
Zawody przyniosły mnóstwo emocji. Była radość i były łzy. Rozdano blisko 100 medali i dyplomów. Padło wiele rekordów życiowych. 5 razy poprawiano rekordy klubu:

Aleksandra Prasał
50m stylem klasycznym – kat. 10 lat - 41.60
800m stylem dowolnym – kat. 10 lat - 11:58.83
50m stylem grzbietowym – kat. 10, 11 lat (rekord ustanowiony na pierwszej zmianie sztafety 4x50m stylem zmiennym) - 36.77
 
Julia Michalska
200m stylem dowolnym – kat. 14, 15, 16 lat - 2:14.44
 
Jeremiasz Kundera
50m stylem klasycznym – kat. 10 lat - 41,35
 
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów oraz do obejrzenia galerii zdjęć.
 

                        WYNIKI

50m stylem motylkowym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Nowińska Justyna  

2008

41.16

2

Wójcik Maja

2009

45.64

 

50m stylem motylkowym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Górski Antoni

2008

34.20

2

Osuch Mateusz  

2009

40.32

3

Morawski Filip

2009

47.92

 

50m stylem klasycznym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Jagielska Wiktoria

2006

40.28

2

Prasał Aleksandra

2009

41.60     rekord klubu

3

Dąbrowska Maria

2008

42.55

4

Walo Maria

2008

47.20

5

Segieta Maria

2006

48.58

6

Wojtasiewicz Antonina  

2009

49.66

 

50m stylem klasycznym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Jasiński Kacper

2006

35.08

2

Kundera Jeremiasz  

2009

41.35   rekord klubu

3

Morawski Szymon

2007

42.30

4

Janus Kamil

2005

43.18

 

400m stylem dowolnym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Wójcik Zuzanna

2007

4:56.95

2

Czerwińska Aleksandra  

2007

5:06.75

3

Sell Karolina

2007

5:28.46

4

Sieradzan Olga

2003

5:43.44

5

Karczewska Oliwia

2009

5:58.91

 

400m stylem dowolnym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Bekier Wiktor

2008

5:03.99

2

Nalej Maciej

2009

5:48.42

3

Osuch Mateusz  

2009

5:56.30

4

Oleś Piotr

2009

6:10.65

 

100m stylem motylkowym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię  

Rocznik   

Wynik

1

Błaut Maciej

2005

1:02.39

2

Kundera Olaf

2005

1:11.31

3

Górski Antoni

2008

1:20.51

 

25m stylem dowolnym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Bielewicz Aleksandra  

2011

26.00

2

Perz Nikola

2011

26.21

3

Pawlik Hanna

2010

27.28

4

Lass Aleksandra

2011

29.03

5

Kotwica Michalina

2011

31.75

 

25m stylem dowolnym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Prasał Bartosz

2012

22.55

2

Prus Oskar

2010

23.04

3

Heliosz Paweł

2010

23.24

4

Mucha Kornel

2012

23.46

5

Chmiel Mikołaj

2011

27.43

6

Kopeć Patryk

2010

30.48

7

Wójcicki Michał

2010

31.66

8

Snoch Konstanty

2011

31.91

9

Mruczkowski Kacper  

2011

33.96

 

25m stylem grzbietowym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Książek Julia

2012

28.28

2

Heliosz Patrycja

2011

28.99

3

Walczak Oliwia

2011

31.60

4

Kaczor Katarzyna

2012

32.59

5

Stęplowska Magdalena  

2011

44.28

 

25m stylem grzbietowym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Kwieciński Marcel

2010

31.02

2

Lipiński Leon

2012

31.15

3

Wojda Antoni

2011

31.86

4

Pietrasiak Tomasz  

2012

32.08

5

Karczewski Alan

2012

32.61

6

Domagała Adam

2009

34.10

7

Brych Alan

2011

34.45

8

Gwiazda Jan

2011

36.98

9

Dybiec Bartosz

2012

44.03

10

Stachyra Wiktor

2010

46.61

 

50m stylem dowolnym chłopców (doskonalenie)

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Piwowarczyk Kornel  

2007

48.63

2

Janus Bartosz

2007

49.82

3

Swiątek Gabriel

2009

52.77

4

Wróbel Jakub

2008

57.25

 

50m stylem grzbietowym dziewcząt (doskonalenie)

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Michalska Lena

2009

   53.21

2

Poddębniak Pola  

2008

   53.82

3

Oleś Julia

2007

1:04.30

 

50m stylem grzbietowym chłopców (doskonalenie)

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Pazera Adam

2008

57.98

2

Piątkowski Konrad

2007

1:00.82

3

Niźnik Wiktor

2009

1:01.55

4

Cholewiński Franciszek  

2009

1:04.50

5

Nowek Piotr

2009

1:05.29

 

50m stylem dowolnym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Piwowarczyk Amelia

2009

38.51

2

Walo Maria

2008

39.12

3

Chrabąszcz Maja

2009

39.67

4

Osuch Gabriela

2009

40.40

5

Pietrasiak Małgorzata  

2009

41.37

 

200m stylem klasycznym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Jagielska Wiktoria  

2006

3:15.50

2

Dąbrowska Maria

2008

3:29.26

 

200m stylem klasycznym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Morawski Szymon

2007

3:24.50

2

Konopka Maksymilian  

2009

3:43.95

3

Oleś Piotr

2009

3:55.77

 

100m stylem grzbietowym dziewcząt 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Nagórna Wiktoria

2010

1:48.63

2

Haczkiewicz Aleksandra  

2010

1:54.55

3

Sell Magdalena

2011

1:58.15

 

100m stylem grzbietowym chłopców 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Samek Adrian

2010

1:41.61

2

Lis Franciszek

2010

1:43.73

3

Kopciara Maksymilian  

2010

1:48.87

4

Lisak Kacper

2010

1:51.76

 

100m stylem grzbietowym dziewcząt 2009 i starsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Sell Karolina

2007

1:20.38

2

Nowińska Justyna

2008

1:33.98

3

Boruń Izabela

2009

1:35.72

4

Szymoniak Lena

2009

1:43.38

5

Osuch Gabriela

2009

1:44.97

6

Grzegorczyk Kalina  

2009

1:45.31

 

200m stylem dowolnym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Michalska Julia

2005

2:14.44 rekord klubu

2

Gil Beata

2005

2:17.82

3

Wójcik Zuzanna

2007

2:22.25

4

Czerwińska Aleksandra  

2007

2:27.88

5

Sell Karolina

2007

2:39.69

 

200m stylem dowolnym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Jasiński Kacper

2006

2:12.68

2

Bekier Wiktor

2008

2:23.65

3

Segieta Aleksander  

2007

2:50.07

4

Dąbrowski Jan

2009

3:01.43

 

50m stylem grzbietowym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Gręda Julia

2008

45.13

2

Grzegorczyk Kalina  

2009

47.68

3

Szymoniak Lena

2009

49.25

 

100m stylem zmiennym dziewcząt 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Półtorak Sylwia

2010

1:50.58

2

Nagórna Wiktoria

2010

1:57.18

3

Haczkiewicz Hanna

2010

2:07.41

4

Rogowska Martyna

2010

2:14.23

5

Haczkiewicz Aleksandra  

2010

2:17.23

 

100m stylem zmiennym chłopców 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Krzysiek Oskar

2010

1:34.95

2

Kowalczyk Bartosz

2010

1:40.43

3

Stanek Julian

2010

1:47.91

4

Lis Franciszek

2010

1:48.79

5

Samek Adrian

2010

1:49.15

6

Wlazło Krzysztof

2010

1:51.97

7

Lisak Kacper

2010

1:53.37

8

Kopciara Maksymilian  

2010

1.54.61

 

100m stylem zmiennym dziewcząt 2009 i starsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Michalska Julia

2005

1:09.06

2

Czerwińska Aleksandra  

2007

1:17.68

3

Boruń Izabela

2009

1:34.37

4

Wojtasiewicz Antonina

2008

1:44.18

5

Chrabąszcz Maja

2009

1:47.84

 

100m stylem zmiennym chłopców 2009 i starsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Orzeł Piotr

2005

1:15.84

2

Kundera Jeremiasz  

2009

1:28.48

3

Morawski Filip

2009

1:39.03

       

 

800m stylem dowolnym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Prasał Aleksandra  

2009

11:58.83   rekord klubu

 

800m stylem dowolnym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię  

Rocznik   

Wynik

1

Błaut Maciej

2005

9:29.34

2

Janus Kamil

2005

9:43.28

3

Orzeł Piotr

2005

11:28.66

 

100m stylem dowolnym dziewcząt 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Półtorak Sylwia

2010

1:33.56

2

Rogowska Martyna

2010

2:00.53

3

Sell Magdalena

2011

2:09.38

4

Haczkiewicz Hanna  

2010

NU

 

100m stylem dowolnym chłopców 2010 i młodsi

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Krzysiek Oskar

2010

1:22.95

2

Stanek Julian

2010

1:37.19

3

Kowalczyk Bartosz  

2010

1:37.98

4

Wlazło Krzysztof

2010

1:52.53

 

200m stylem zmiennym dziewcząt

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Wójcik Zuzanna

2007

2:43.27

2

Karczewska Oliwia  

2009

3:15.43

 

200m stylem zmiennym chłopców

Pozycja  

Nazwisko i imię

Rocznik   

Wynik

1

Kundera Olaf

2005

2:38.33

2

Konopka Maksymilian  

2009

3:12.44

 

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym

Pozycja  

Nazwisko i imię

 

Wynik

1

 

 

 

 

Jasiński Kacper

Samek Adrian

Wojtasiewicz Antonina    

Dąbrowska Maria  

 

28:05          

41:19

41:94

33:48

 

2:24.66

 

2

 

 

 

 

Bekier Wiktor

Krzysiek Oskar

Piwowarczyk Amelia

Morawski Filip

 

31:22

37:16

39:97

37:56

 

2:25.91

 

3

 

 

 

 

Janus Kamil

Kowalczyk Bartosz

Osuch Gabriela

Segieta Maria

 

27:29

42:71

41:62

36:62

 

2:28.24

 

4

 

 

 

 

Gil Beata

Lis Franciszek,

Pietrasiak Małgorzata

Oleś Piotr

 

29:00

40:94

43:27

37:78

 

2:31.01

 

5

 

 

 

Kundera Olaf

Stanek Julian,

Chrabąszcz Maja

Segieta Aleksander

28:24

55:80

42:63

35:45

2:42.32

 

Sztafeta 4x50m stylem zmiennym

Pozycja  

Nazwisko i imię

 

Wynik

1

 

 

 

 

Błaut Maciej

Boruń Izabela

Wójcik Zuzanna

Konopka Maksymilian

 

30.93         

45.57

32.31

35.90

 

2:25.13

 

2

 

 

 

 

Prasał Aleksandra

Orzeł Piotr

Osuch Mateusz

Dąbrowski Jan

 

36.77

39.04

39:95

34:31

 

2:29.95

 

3

 

 

 

 

Nalej Maciej

Jagielska Wiktoria

Nowińska Justyna

Czerwińska Aleksandra  

 

38:33

40:13

40:41

31:39

 

2:30.26

 

4

 

 

 

 

Sell Karolina

Kundera Jeremiasz,

Górski Antoni

Gręda Julia

 

37:55

42:41

34:28

37:57

 

2:31.81

 

5

 

 

 

Michalska Julia

Walo Maria

Karczewska Oliwia

Morawski Szymon

31:89

49:60

41:01

32:89

2:35.19

 
Galeria