Lista startowa na zawody "Bijemy Rekordy KORONA-SWIM Kielce 2019"

13 grudzień 2019
 
50m stylem motylkowym
SERIA 1 z 1
2 Morawski Filip 2009  
3 Górski Antoni 2008  
4 Osuch Mateusz 2009  
5 Nowińska Justyna 2008  
6 Wójcik Maja 2009  
 
50m stylem klasycznym
SERIA 1 z 2
2 Walo Maria 2008  
3 Dąbrowska Maria 2008  
4 Janus Kamil 2005  
5 Segieta Maria 2006  
6 Wojtasiewicz Antonina 2009  
SERIA 2 z 2
2 Prasał Aleksandra 2009  
3 Jagielska Wiktoria 2006  
4 Jasiński Kacper 2006  
5 Morawski Szymon 2007  
6 Kundera Jeremiasz 2009  
 
400m stylem dowolnym
SERIA 1 z 2
2 Osuch Mateusz 2009  
3 Karczewska Oliwia 2009  
4 Nalej Maciej 2009  
5 Oleś Piotr 2009  
SERIA 2 z 2
2 Czerwińska Aleksandra 2007  
3 Bekier Wiktor 2008  
4 Wójcik Zuzanna 2007  
5 Sieradzan Olga 2003  
6 Sell Karolina 2007  
 
100m stylem motylkowym
SERIA 1 z 1
3 Błaut Maciej 2005  
4 Kundera Olaf 2005  
5 Górski Antoni   2008  
 
25m stylem dowolnym dziewcząt
SERIA 1 z 1
2 Bielewicz Aleksandra 2011  
3 Perz Nikola 2011  
4 Kotwica Michalina 2011  
5 Pawlik Hanna 2010  
6 Lass Aleksandra 2011  
 
25m stylem dowolnym chłopców
SERIA 1 z 2
2 Prasał Bartosz 2012  
3 Chmiel Mikołaj 2011  
4 Prus Oskar 2010  
5 Mucha Kornel 2012  
6 Mruczkowski Kacper 2011  
SERIA 2 z 2
2 Heliosz Paweł 2010  
3 Kopeć Patryk 2010  
4 Wójcicki Michał 2010  
5 Snoch Konstanty 2011  
 
25m stylem grzbietowym dziewcząt
SERIA 1 z 1
2 Walczak Oliwia 2011  
3 Stęplowska Magdalena 2011  
4 Książek Julia 2012  
5 Kaczor Katarzyna 2012  
6 Heliosz Patrycja 2011  
 
25m stylem grzbietowym chłopców
SERIA 1 z 2
2 Wojda Antoni 2011  
3 Gwiazda Jan 2011  
4 Lipiński Leon 2012  
5 Pietrasiak Tomasz 2012  
6 Brych Alan 2011  
SERIA 2 z 2
2 Dybiec Bartosz 2012  
3 Karczewski Alan 2012  
4 Stachyra Wiktor 2010  
5 Kwieciński Marcel 2010  
6 Domagała Adam 2009  
 
50m stylem dowolnym chłopców
SERIA 1 z 1
2 Wróbel Jakub 2008  
3 Swiątek Gabriel 2009  
4 Piwowarczyk Kornel 2007  
5 Janus Bartosz 2007  
 
50m stylem grzbietowym dziewcząt
SERIA 1 z 1
2 Poddębniak Pola 2008  
3 Michalska Lena 2009  
4 Oleś Julia 2007  
 
50m stylem grzbietowym chłopców
SERIA 1 z 1
2 Piątkowski Konrad 2007  
3 Pazera Adam 2008  
4 Niźnik Wiktor 2009  
5 Nowak Piotr 2009  
6 Cholewiński Franciszek 2009  
 
50m stylem dowolnym 
SERIA 1 z 1
2 Chrabąszcz Maja 2009  
3 Osuch Gabriela 2009  
4 Piwowarczyk Amelia 2009  
5 Pietrasiak Małgorzata 2009  
6 Walo Maria 2008  
 
200m stylem klasycznym
SERIA 1 z 1
2 Konopka Maksymilian  2009  
3 Dąbrowska Maria 2008  
4 Jagielska Wiktoria 2006  
5 Morawski Szymon 2007  
6 Oleś Piotr 2009  
 
100m stylem grzbietowym
SERIA 1 z 3
2 Szymoniak Lena 2009  
3 Sell Magdalena 2011  
4 Nagórna Wiktoria 2010  
5 Haczkiewicz Aleksandra 2010  
SERIA 2 z 3
2 Lisak Kacper 2010  
3 Samek Adrian 2010  
4 Lis Franciszek 2010  
5 Kopciara Maksymilian 2010  
SERIA 3 z 3
2 Boruń Izabela 2009  
3 Sell Karolina 2007  
4 Nowińska Justyna 2008  
5 Grzegorczyk Kalina 2009  
6 Osuch Gabriela 2009  
 
200m stylem dowolnym
SERIA 1 z 2
2 Jasiński Kacper 2006  
3 Michalska Julia 2005  
4 Gil Beata 2005  
5 Wójcik Zuzanna 2007  
6 Bekier Wiktor 2008  
SERIA 2 z 2
2 Segieta Aleksander 2007  
3 Dąbrowski Jan 2009  
4 Czerwinska Aleksandra 2007  
5 Sell Karolina   2009  
 
50m stylem grzbietowym 
SERIA 1 z 1
3 Grzegorczyk Kalina 2009  
4 Gręda Julia 2008  
5 Szymoniak Lena 2009  
 
100m stylem zmiennym
SERIA 1 z 5
3 Rogowska Martyna 2010  
4 Haczkiewicz Aleksandra 2010  
5 Haczkiewicz Hanna 2010  
SERIA 2 z 5
2 Kopciara Maksymilian 2010  
3 Półtorak Sylwia 2010  
4 Lisak Kacper 2010  
5 Wlazło Krzysztof 2010  
6 Nagórna Wiktoria 2010  
SERIA 3 z 5
2 Kowalczyk Bartosz 2010  
3 Morawski Filip 2009  
4 Wojtasiewicz Antonina 2008  
5 Stanek Julian 2010  
6 Chrabąszcz Maja 2009  
SERIA 4 z 5
2 Boruń Izabela 2009  
3 Krzysiek Oskar 2010  
4 Kundera Jeremiasz 2009  
5 Samek Adrian 2010  
6 Lis Franciszek 2010  
SERIA 5 z 5
3 Orzeł Piotr 2005  
4 Czerwińska Aleksandra 2007  
5 Michalska Julia 2005  
 
800m stylem dowolnym
SERIA 1 z 1
2 Blaut Maciej   2005  
3 Janus Kamil 2005  
4 Sieradzan Olga   20030  
5 Prasał Aleksandra 2009  
6 Orzeł Piotr 2005  
 
100m stylem dowolnym
SERIA 1 z 4
2 Sell Magdalena 2011  
3 Haczkiewicz Hanna 2010  
4 Półtorak Sylwia 2010  
5 Pietrasiak Małgorzata 2009  
6 Rogowska Martyna 2010  
SERIA 2 z 4
2 Wójcik Maja 2009  
3 Piwowarczyk Amelia 2009  
4 Kowalczyk Bartosz 2010  
5 Wlazło Krzysztof 2010  
SERIA 3 z 4
2 Gręda Julia 2008  
3 Segieta Aleksander 2007  
4 Krzysiek Oskar 2010  
5 Segieta Maria 2006  
6 Stanek Julian 2010  
SERIA 4 z 4
2 Nalej Maciej 2009  
3 Morawski Szymon 2007  
4 Jasiński Kacper 2006  
5 Bekier Wiktor 2008  
6 Dąbrowski Jan 2009  
 
200m stylem zmiennym
SERIA 1 z 1
2 Kundera Olaf   2005  
3 Gil Beata     2005  
4 Wójcik Zuzanna 2007  
5 Konopka Maksymilian  2009  
6 Karczewska Oliwia   2009  
 
sztafeta 4x50m stylem dowolnym
   SERIA 1 z 1
2 Gil Beata, Lis Franciszek, Pietrasiak Małgorzata, Oleś Piotr
3 Bekier Wiktor, Krzysiek Oskar, Piwowarczyk Amelia, Morawski Filip
4 Kundera Olaf, Stanek Julian, Chrabąszcz Maja, Segieta Aleksander
5 Janus Kamil, Kowalczyk Bartosz, Osuch Gabriela,Segieta Maria
6 Jasiński Kacper, Samek Adran, Wojtasiewicz Antonina, Dąbrowska Maria
   
sztafeta 4x50m stylem zmiennym
  SERIA 1 z 1
2 Michalska Julia, Walo Maria, Karczewska Oliwia, Morawski Szymon
3 Prasał Aleksandra, Orzeł Piotr, Osuch Mateusz, Dąbrowski Jan
4 Błaut Maciej, Boruń Izabela, Wójcik Zuzanna, Konopka Maksymilian
5 Nalej Maciej, Jagielska Wiktoria, Nowińska Justyna, Czerwińska Aleksandra
6 Sell Karolina, Kundera Jeremiasz, Górski Antoni, Dąbrowska Maria