Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opłaty za zajęcia?
Cennik opłat klubowych 2022/23

Z ilu dzieci składa się grupa nauki oraz doskonalenia pływania?
W jednej grupie znajduje się od 6 do 10 osób. Liczba ta jest zależna od poziomu zaawansowania grupy, wieku dzieci oraz ilości dostępnych torów.

Co zabrać na pierwsze zajęcia na basenie?
Na basenie obowiązuje czepek oraz strój kąpielowy. Dla dziewczynek najlepsze są stroje jednoczęściowe, dla chłopców dopasowane slipki lub bokserki. Nieodpowiednie są spodenki kąpielowe – tzw. „bermudy”. Okularki najlepiej zakupić dopiero po kilku zajęciach, kiedy dzieci są oswojone z wodą.

Czy w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach lub zajęć odwołanych z powodu dni świątecznych składka jest zmniejszona?
Składka to średnia kwota ze wszystkich miesięcy, a nieobecność na zajęciach jest odrabiana w innym terminie (punkt niżej). Osoba wpisana na listę musi opłacać swoje miejsce. Rezygnację z uczestnictwa w zajęciach należy zgłosić przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca nauki, po tym terminie należy wpłacić pełną kwotę. W razie nieopłacenia składki uczestnik zostaje wykreślony z listy. Po opłaceniu składki można ponownie zapisać się do grupy jeśli nikt nie zajął wolnego miejsca. Sytuacje wyjątkowe (pobyt w szpitalu, dłuższa choroba) będą rozpatrywane indywidualnie.

Nieobecność na zajęciach
Każdą nieobecność na zajęciach oraz zajęcia, które zostały odwołane można odrobić w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu godziny. Nie przewiduje się zwrotu pieniędzy za opuszczone zajęcia. Wykaz dni wolnych od zajęć dostępny poniżej.

Wykaz dni wolnych od zajęć
1 listopada 2022 - Wszystkich Świętych
11 listopada 2022 - Dzień Niepodległości
23 grudnia 2022 - 01 stycznia 2023 - przerwa świąteczna
6 stycznia 2023 - Trzech Króli
30 stycznia 2023 - 5 luty 20223. Ferie zimowe
6 - 11 kwietnia 2023 - Święta Wielkanocne
1 - 3 maja 2023 - Święto Pracy i Konstytucji 3 Maja
8 - 9 czerwca 2023 - Boże Ciało
W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość odwołania zajęć także w innych dniach.

Inne pytania
Wszelkie pytania oraz problemy prosimy zgłaszać osobiście lub telefonicznie do naszego instruktora Michała Szymczyka.
Nr tel.: 728 587 236