Zakończenie sezonu 2018/2019

15 czerwiec 2019

W sobotę 15 czerwca na boisku Miejskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Prostej w Kielcach odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019 w klubie MUKP Korona-Swim Kielce.

Pierwszym punktem imprezy był mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużyną zawodników a drużyną składającą się z trenerów, rodziców i ratowników. Przewagę liczebną mieli zawodnicy (było ich aż 60) lecz niestety trenerzy i rodzice wykazali się większą skutecznością i mecz zakończył się wynikiem 7:0. Mamy nadzieję że młodzi "koroniarze" jeszcze trochę potrenują i w przyszłości będzie lepiej.
Po meczu nastąpiło, rozdanie dyplomów (za wytrwałość w treningach) oraz statuetek w kategoriach: najbardziej wartościowy wynik, największa frekwencja na treningach, największy progres oraz w kategorii „Pracuś”.
 
GRUPA 2011-2010
WYNIK: W. Nagórna / O. Krzysiek
Pracuś: A. Stachowicz / F. Lis
Frekwencja: S. Półtorak / B. Kowalczyk
 
GRUPA 2009-2008
WYNIK: A. Prasał / J. Dąbrowski
Pracuś: G. Osuch / M. Konopka
Progres: M. Pietrasiak / A. Górski
 
GRUPA 2007-2006
WYNIK: Z. Wójcik / D. Krawczyk
Pracuś: W. Jagielska / K. Jasiński
Frekwencja: K. Sell / Sz. Morawski
 
GRUPA 2005 i starsi
WYNIK: B. Gil / M. Błaut
Pracuś: J. Michalska / K. Olaf
Progres: J. Gil / K. Janus
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom meczu, sędziemu i kibicom. Gratulujemy zawodnikom postawy w mijającym sezonie, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy udanych wakacji.

Zawodnikom z najstarszej grupy trenera Tomka życzymy powodzenia w rozpoczynających się 5 lipca w Olsztynie Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Trzymamy kciuki!
 
Galeria