Zawody podsumowywujące naukę pływania w roku szkolnym 2018/2019

14 czerwiec 2019

W piątek 14 czerwca na naszym basenie odbyły się zawody podsumowywujące kończący się rok nauki pływania.

W zawodach wzięło udział niemal 90 osób z grup nauki oraz doskonalenia pływania prowadzonych przez trenera Michała Ociepę. Po zaciętych pojedynkach w wodzie sędziowie zdecydowali, że wszystkim należy się złoty medal! Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz zapoznania się z wynikami czasowymi (w kolejności alfabetycznej) osiągniętymi przez młodych pływaków.
 

Kategoria 1

        Nauka pływania – 25m dowolny               

Adamski Miłosz

0:40,19

Bigos Jurek

0:40,80

Błędzińska Hania

0:54,74

Chyla Dominik

0:44,07

Czech Julia

0:49,45

Domagała Adaś

0:39,01

Duda Maja

0:40,08

Dybiec Bartek

0:52,83

Gadowska Zuzia

0:43,29

Girzejowska Diana

0:54,76

Grzyb Krzyś

0:39,15

Gwiazda Janek

0:48,98

Jaworska Marysia

0:37,34

Jędraszek Miłosz

0:49,15

Kaczor Kasia

0:36,54

Kawa Igor

0:50,13

Kędzierska Amelia

0:51,31

Kita Adaś

0:43,66

Kubicka Amelia

1:20,93

Lipiński Leon

0:40,50

Ludwiński Piotrek

0:42,37

Mochocki Bruno

1:56,23

Ostrowska Wiktoria

0:46,15

Perczak Karol

0:49,49

Piechota Karol

0:44,04

Piekarski Alan

0:31,32

Pietrasiak Tomek

0:33,86

Piórek Piotrek

1:04,15

Posłowska Zosia

0:34,45

Stachyra Wiktor

0:54,76

Stępień Iga

0:39,55

Stęplewska Magda

0:50,49

Trela Marika

0:56,64

Walczak Oliwia

0:33,50

Wanat Adaś

0:42,12

Winiarska Michalina

0:36,65

Wojtasińska Zuzia

0:34,69

Wójcicki Michał

0:43,57

 

Kategoria 2

Nauka pływania – kontynuacja – 25m dowolny

Adamczyk Hania

0:45,40

Andrzejczak Julia

0:38,93

Baniak Kuba

0:30,99

Chmiel Mikołaj

0:28,81

Cholewiński Franek

0:30,79

Detka Mikołaj

0:46,73

Gabryś Madzia

0:42,31

Heliosz Patrycja

0:33,02

Heliosz Paweł

0:28,72

Kaczmarzyk Nikoś

0:33,86

Katarzyński Antek

0:40,87

Kopeć Patryk

0:30,96

Kotwica Michalina

0:37,00

Kozioł Adrian

0:38,52

Kudelski Kuba

0:33,49

Kulpiński Kuba

0:23,38

Kurek Olek

0:47,17

Kwieciński Marcel

0:32,98

Lass Ola

0:35,74

Lesiak Bartek

0:42,00

Mergalski Kacper

0:39,54

Michalska Lena

0:24,10

Mucha Kornel

0:25,61

Niźnik Wiktor

0:32,70

Perz Nikola

0:31,29

Piwnik Filip

0:38,38

Prasał Bartek

0:27,53

Prus Oskar

0:26,60

Sitek Patryk

0:45,67

Snoch Kostek

0:35,30

Świątek Gabryś         

0:23,92

Świtalski Franek

0:32,57

Wojda Antek

0:34,61

Zapała Kasia

0:28,19

 

Konkurencja 3

             Doskonalenie – 50m dowolny              

Bębacz Julia

1:04,48

Chyla Sebastian

0:55,24

Kossakowski Tomek

0:56,77

Marszałek Julia

1:09,35

Marszałek Magda     

0:58,01

Piątkowski Konrad

1:07,56

Piotrowska Julia

0:57,43

Piotrowska Natalia

0:51,89

Piórek Natalia

1:14,94

Piwowarczyk Kornel

0:49,29

Poddębniak Pola

0:56,36

Smoręda Kacper

0:40,47

Wanat Kacper           

1:17,75

Zbróg Natalia

0:58,34

 
Galeria