Finałowa runda Małej Ligi Świętokrzyskiej 2014 r.

08 listopad 2014

Udane występy zawodników KORONY-SWIM Kielce w ostatniej tegorocznej rundzie Małej Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej.

Na pływalni "Rawszczyzna" 8 listopada br. odbyła się 6 i ostatnia runda Małej Ligi-Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w roku 2014. W zawodach uczestniczyło 223 zawodników z 9 klubów naszego województwa. Był to udany występ zawodników naszego Klubu. Wielu młodych pływaków osiągnęło rekordy życiowe. Najlepszą zawodniczką wg punktów została Kinga Węska osiągając wynik 369 pkt za dystans 50m w stylu dowolnym. Po ciężkiej wielomiesięcznej pracy W klasyfikacji kobiet zawodniczki Korony Swim zajęły 3 miejsce oraz zawodnicy w klasyfikacji mężczyzn zajęli również 3 miejsce. W klasyfikacji generalnej zawodnicy naszego Klubu zajęli także 3 miejsce.
Teraz zawodnicy będą przygotowywać się do sezonu 2015.

Galeria Wyniki