Apel!

26 marzec 2020

Drodzy Rodzice i Sympatycy naszego Klubu!

  Nadszedł czas, którego nikt się nie spodziewał. Przez sytuację w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, wiele lokalnych przedsiębiorstw przestanie funkcjonować. Nasze Stowarzyszenie działa głównie dzięki wsparciu finansowemu Rodziców uczestników zajęć naszego Klubu i Sympatyków. W obecnej sytuacji nie mamy żadnych przychodów, które pokryłyby stałe koszty związane z wynagrodzeniami trenerów. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, w której będziemy zmuszeni zlikwidować nasze Stowarzyszenie. Dlatego zwracamy się z gorącym APELEM.

  Jeżeli Wy drodzy Rodzice, chcecie by Wasze dzieci po czasie epidemii mogły normalnie wrócić do swoich treningów - prosimy o pomoc. Do dalszego funkcjonowania Klubu niezbędne są pieniądze. W związku z tym, że nie ma zajęć na basenie, nie prosimy o wpłaty składek członkowskich. Jednak dobrowolne wpłaty na konto Klubu na cele statutowe, darowizny firm czy osób fizycznych oraz WSPARCIE 1% Z WASZEGO PODATKU zapewnią gwarancję powrotu do normalnej działalności Klubu po czasie pandemii.

   W zależności od rozwoju sytuacji, będziemy chcieli zrekompensować brak zajęć, dodatkowymi zajęciami w wakacje a zaangażowanym członkom Klubu podarujemy drobne upominki. Na ten moment robimy wszystko co możemy, by przeczekać ten kryzys.       
 
Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie.
 
Trenerzy i Zarząd MUKP KORONA-SWIM Kielce