Obóz wypoczynkowo-sportowy - Kościelisko

10 sierpień 2018

Pierwsze dni sierpnia (od 1 do 10), nasi sportowcy spędzili wypoczywając w górach w Kościelisku. Dzięki pięknej pogodzie (tylko jeden dzień deszczowy) wykorzystaliśmy maksymalnie warunki do pieszych wędrówek  i zdobywania górskich szczytów.

Podczas wyjazdu zdobyliśmy między innymi: Gubałówkę (1126 m), Sarnią Skałkę (1301 m), Kasprowy Wierch (1987 m) oraz Beskid (2012 m). Ponadto, odwiedziliśmy Dolinę Kościeliską, a w niej przeszliśmy się Jaskinią Mroźną, której długość wynosi ok. 560 m i Smoczą Jamą oraz odwiedziliśmy Smreczyński Staw. Oczywiście wyjazd w góry nie mógłby być zaliczony bez Morskiego Oka, które również  zdobyliśmy.
Oprócz tego, opiekunowie zadbali o to, by pozostałe dni spędzić aktywnie uczestnicząc w rożnego rodzaju konkursach, grach i zabawach (w tym również po angielsku) oraz wielu konkursach z nagrodami. Tradycyjnie co wieczór po kolacji odbywały się śpiewy przy akompaniamencie dzwonków. Największą frajdą dla dzieci była zabawa w trzech aquaparkach: w Chochołowie, Zakopanem oraz w Szymoszkowej. Podczas tych wyjazdów zawodnicy wraz z opiekunami mogli się zrelaksować po górskich wędrówkach i dać się ponieść wodnym szaleństwom na różnego rodzaju zjeżdżalniach.

Galeria