Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat - Kielce

16 czerwiec 2018

15 i 16 czerwca 2018 roku, na pływalni „Orka” w Kielcach odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat. Do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników z 7 świętokrzyskich klubów pływackich. Były to bardzo udane zawody dla naszej drużyny.

Korona-Swim Kielce triumfowała w klasyfikacji generalnej w kategorii 11-latków natomiast 10-latkowie zajęli drugie miejsce ustępując jedynie rówieśnikom z Barakudy Starachowice. Wygraliśmy statystykę medalową zdobywając 8 złotych medali, 3 srebrne oraz 5 brązowych. W klasyfikacjach indywidualnych wśród dziewcząt 11-lat drugą najlepszą zawodniczką zawodów została Zuzanna Wójcik natomiast wśród chłopców 10-letnich drugim najlepszym zawodnikiem okazał się Wiktor Bekier. W zawodach udział wzięło 17 naszych zawodników z roczników 2007 oraz 2008 z grup trenera Bartosza Gałoty, Tomasza Żmiejki i Leszka Januchty. Wszystkim należą się ogromne GRATULACJE!
Obszerną relacje z przebiegu zawodów znaleźć można na naszym Facebooku

Wyniki