1 runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej - Ostrowiec Św.

10 marzec 2018

W sobotę, 10 marca 2018 roku po dłuższej przerwie na pływalnie świętokrzyskie wróciły zmagania Małej Ligi Pływackiej. Zawody I rundy, XVII-tej edycji odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim na pływalni "Rawszczyzna".

Zawodnicy z naszego klubu "ostro" rozpoczęli zmagania. Roczniki 2008 i 2007 pokazały się z bardzo dobrej strony osiągając wiele ciekawych i wartościowych wyników. Nasi zawodnicy stawali 9-krotnie na podium z czego podczas indywidualnych startów zdobyliśmy: 2 x pierwsze miejsce, 3 x drugie miejsce, 1 x trzecie miejsce. Sztafety również dorzuciły miejsca w TOP 3: dziewczęta 2008 - drugie miejsce, dziewczęta 2007 - 1 miejsce, a panowie 2007 uplasowali się na 3 lokacie. Praktycznie co start, zawodnicy osiągali nowe rekordy życiowe. Oprócz miejsc w pierwszej trójce, młodzi pływacy zajmowali lokaty od 1-6, które były nagradzane dyplomami. W zawodach wzięło udział 94 zawodników z 8 klubów. Nasza drużyna liczyła 15 osób i była jedną z najliczniejszych ze wszystkich klubów świętokrzyskich.

Galeria Wyniki