fbpx

Zawody pływackie "Bijemy rekordy" pod patronatem Pawła Korzeniowskiego

20 grudzień 2014

Trzyosobowa ekipa z Korony-Swim Kielce wzięła udział w zawodach pływackich „Bijemy rekordy” pod patronatem Pawła Korzeniowskiego w Oświęcimiu.

Klub reprezentowali: Kacper Stępniak, Kordian Barusiński, Igor Bartoszewicz. Kacper wygrał wszystkie 6 konkurencji, w których startował bijąc na dystansie 200 m stylem motylkowym (2:07,16) rekord Okręgu Świętokrzyskiego. Zdobył nagrodę główną sponsorowaną przez aktualnego wicemistrza świata Pawła Korzeniowskiego. Ponadto ten utalentowany zawodnik Korony-Swim zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej 15-latków.

Kordian Barusiński startował w 4 konkurencjach, w każdej z nich zajmując drugie miejsce poprawiał swoje rekordy życiowe. Kordian uplasował się na trzecim miejscu w kwalifikacji generalnej 13-latków.

Trzeci nasz reprezentant Igor Bartoszewicz pomimo, iż nie był w czołówce również poprawiał swoje rekordy życiowe.