Obóz wypoczynkowo-sportowy - Chłapowo

31 lipiec 2017

Ostatnie dni lipca (od 20 do 31), nasi młodzi sportowcy spędzili wypoczywając nad morzem we Władysławowie. Dzięki trenerom i ich zaangażowaniu dzieciaki mogły zwiedzić gdańskie ZOO, wyszaleć się na plaży, a nawet wybrać się w rejs motorówką po Bałtyku.

Oprócz tego uczestnicy obozu zasmakowali innej kultury podczas zajęć z jogi czy zabaw w języku angielskim. Śpiewów przy ognisku również nie zabrakło. Mimo kapryśnej (jak na nasze pomorze przystało) pogody, nie było miejsca na nudę. Opiekunowie zadbali o to by nawet te dni spędzić aktywnie uczestnicząc w rożnego rodzaju konkursach, zabawach a nawet w zawodach strzelania z łuku. Ponadto młodzi zawodnicy naszego Klubu mieli okazję podziwiać podczas zawodów lekkoatletycznych takie gwiazdy sportu jak: Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski czy Paweł Fajdek. Podsumowanie może być tylko jedno: wyjazd nad polskie morze zawsze jest ryzykowny, bo deszcz nie pomaga w nudzie... no chyba, że kreatywni trenerzy zorganizują czas aktywnym i chętnym do zabawy młodym zawodnikom. Wtedy każda wycieczka będzie udana!

Należy wspomnieć, że część kosztów obozu związanych z biletami wejścia do różnych miejsc rozrywkowych oraz nagrody dla uczestników obozu zostały sfinansowane w ramach otrzymanej dotacji z Urzędu Miasta Kielce.

Galeria