XII Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity - Zabierzów

23 kwiecień 2017

Zawodnicy naszego Klubu po raz kolejny wzięli udział w rozgrywanych w dniach 21-23 kwietnia br. XII zawodach pływackich o Puchar Rycerza Kmity, w których startowało  421 zawodników z 40 klubów z całej Polski oraz gościnnie zawodnicy z Bułgarii i Włoch.

W drodze do Zabierzowa odwiedzili Park Wodny w Krakowie, gdzie wspólnie spędzili miło czas korzystając z licznych atrakcji wodnych. Bezpośrednio z Aquaparku pełni wrażeń i emocji pojechali na kolację do miejsca noclegowego w agroturystyce Kocierz, który to obiekt gościł ich przez 3 dni.
Każdy dzień spędzali na zabawach integracyjnych, grach sportowych i planszowych, a w przerwach startowali w zawodach. Mimo dużej ilości atrakcji, każdy z zawodników stawił się na starcie i dał z siebie wszystko, po czym wracał do zabaw i gier. Reprezentacja Korony-Swim wystartowała również w sztafecie 7x50 dowolny w składzie:  Maciej Błaut, Wiktor Baran, Jan Fortuński, Kinga Węska, Aleksandra Nawrot, Alicja Buk i trener Tomasz Żmiejko. Było bardzo dużo zabawy, grania w piłkę i gry planszowe. Liczymy, że za rok zawodnicy naszego Klubu znów pojadą na zawody do Zabierzowa.

Galeria Wyniki